Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/MyLogin/domains/frontsize.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 Transport i montaż - Front Size

Transport i montaż

Front Size > Transport i montaż

Montaż 

Usługa montażu realizowana jest na terenie Krakowa, Bielska-Białej, Katowic, Warszawy i ich okolic. Cena montażu jest równa 30% wartości zamówienia.

 

Dostawa

1. Towar dostarczany jest na adres wskazany przez Klienta za pośrednictwem firmy Kurierskiej DPD Polska Sp. z o.o. z użyciem europalet, za wyjątkiem listew i cokołów, które przesyłane są osobno.

2. Koszt dostawy wynosi:

  • dla zamówień o wartości do 2.500,00 zł – 200,00 zł;
  • dla zamówień o wartości powyżej 2.500,00 zł – 300,00 zł.
  • nie obejmuje usługi wniesienia.

3. Dostawa ograniczona jest do terytorium Rzeczpospolitej Polskiej.

4. Kupujący, zobowiązany jest do sprawdzenia zawartości paczki niezwłocznie po jej otrzymaniu. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek wad lub uszkodzeń towaru powstałych w czasie dostawy i transportu, powinien zostać sporządzony tzw. protokół szkody. Zarówno Kupujący, jak i doręczający towar powinni podpisać protokół.

5. Nieodebranie towaru od kuriera i zwrot przesyłki do Sklepu skutkuje obciążeniem klienta kosztami zwrotu towaru do Sklepu oraz ponownego jej nadania – jeżeli Klient zwróci się o ponowne nadanie przesyłki.

6. W sytuacji, gdy towar zostanie wysłany do klienta lub jest gotowy do odbioru, klient uzyska informację o tym fakcie za pomocą poczty e-mail.