Dodatki do szafek kuchennych - Elementy dodatkowe

Front Size > Produkty > Dodatki do szafek kuchennych - Elementy dodatkowe

Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

grid style
list style

Tym, co decyduje o końcowym wrażeniu na temat aranżacji wnętrza, są detale. Meble kuchenne to jeden z najważniejszych elementów wystroju każdej kuchni – na pierwszy rzut oka zwracamy uwagę na ich wzornictwo i kolor, ale to na podstawie szczegółów wykończenia wyrabiamy sobie ostateczną opinię o aranżacji kuchni. Właśnie z myślą o osobach, które chcą zadbać o nawet najmniejszy szczegół, przygotowaliśmy ofertę dodatków do mebli kuchennych, które uzupełnią i podkreślą wystrój ich kuchni, niezależnie od obranego kierunku stylistycznego.

Cokoły

Cokoły to dodatki do szafek kuchennych, które pełnią funkcję listew maskujących, którymi można wykończyć zarówno dolne, jak i górne krawędzie mebli kuchennych. Cokół może pełnić funkcję wyłącznie dekoracyjną, jednak tego typu dodatki do mebli kuchennych mają także swoją stronę użytkową.

Cokoły to dodatki do mebli kuchennych, które nadają im estetyczny wygląd i pomagają w utrzymaniu czystości i porządku, m.in. dlatego, że pod meblami z cokołem nie osadza się kurz.

Panele wykończeniowe

Panele wykończeniowe to dodatki do mebli kuchennych, które mają za zadanie zabezpieczać ściany boczne mebli, a przy tym podnosić walory estetyczne całego kuchennego umeblowania. Nasza oferta jest bogata w panele wykończeniowe w wielu kolorach i wymiarach, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dodatki, które pozwolą Ci uzupełnić umeblowanie kuchni zaaranżowanej w różnych stylach i charakteryzujących się zróżnicowanymi wymiarami.

Witryny

W ofercie FrontSize znajdziesz też witryny, czyli drzwiczki kuchenne z uszczelką umożliwiającą wstawienie szyby. Wiele osób ceni sobie przeszklone fronty, przez które można eksponować elementy kuchennego wyposażenia, np. elegancką zastawę czy serwis herbaciany. Oferujemy witryny w różne wzory kratek lub składające się wyłącznie z ramki bocznej – dobór wzornictwa wpisującego się w estetykę aranżacji będzie dzięki temu bardzo łatwy.

Jakość dodatków do mebli kuchennych FrontSize

Wszystkie dodatki do szafek kuchennych, które dostępne są w ofercie FrontSize, charakteryzują się wysoką jakością wykonania z płyty MDF. Dwustronne lakierowanie gwarantuje atrakcyjny wygląd i trwałość. Dostępność różnych kolorów pozwala Ci wykończyć kuchnię w każdej aranżacji.