Warning: The magic method Vc_Manager::__wakeup() must have public visibility in /usr/home/MyLogin/domains/frontsize.pl/public_html/wp-content/plugins/js_composer/include/classes/core/class-vc-manager.php on line 203 Próbki frontów - Fronty do kuchni Ikea - Front Size

Próbki frontów - wzory frontów kuchennych

Front Size > Produkty > Próbki frontów - wzory frontów kuchennych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 9

grid style
list style
 • Hama próbka

  30,00

  Hama to gładki i dyskretny wzór. Dobry wybór, jeśli chcesz, aby uchwyty odgrywały główną rolę w zabudowie kuchennej. 

 • Hama próbka white gloss

  30,00

  Hama to gładki i dyskretny wzór. Dobry wybór, jeśli chcesz, aby uchwyty odgrywały główną rolę w zabudowie kuchennej. 

 • Hama próbka Cleaf

  36,00

  Hama to gładki i dyskretny wzór. Dobry wybór, jeśli chcesz, aby uchwyty odgrywały główną rolę w zabudowie kuchennej. Dostępny również w wersji drewnopodobnej z kolekcji Cleaf Sable LR33 Abbey, Cleaf Sable LR34 Abbey, Cleaf Engadina S063 Doubs.

 • Tropen próbka gloss

  36,00

  Tropen. Ten nowoczesny i zarazem prosty wzór wybierają klienci stawiający przede wszystkim na wyeksponowanie kształtu bryły, bez konieczności doboru uchwytów.

 • Rygen próbka

  36,00

  Rygen – delikatna, wąska ramka sprawi, że postawienie na ten model wniesie powiew ducha Skandynawii do Twojej kuchni. Polecamy go zarówno do modernistycznych kuchni, jak i do stylizowanych wnętrz. 

 • Tropen próbka

  36,00

  Tropen. Ten nowoczesny i zarazem prosty wzór wybierają klienci stawiający przede wszystkim na wyeksponowanie kształtu bryły, bez konieczności doboru uchwytów.

 • Kapp próbka

  36,00

  Kapp to ramkowa forma, elegancka i subtelna, a zarazem jedyny wzór, który ma formę witryn i szprosów. Nada klasyczną formę Twojej kuchni, zapewniając jej  styl aktualny przez długie lata.

 • Hopen próbka

  36,00

  Hopen, czyli modernistyczny wzór, połączenie praktycznego uchwytu z subtelną ramką, elegancki i przyciągający wzrok. Wybierając ten model, nadasz swojej kuchni niepowtarzalny charakter.

 • Bren próbka

  36,00

  Bren – stylizowana ramka to ponadczasowy design, który sprawdzi się w kuchni każdego miłośnika klasyki. Wnosi uniwersalność oraz ciepło, dlatego szczególnie sprawdzi się we wnętrzach miłośników prostych i zarazem oryginalnych rozwiązań.

Aranżacja kuchni to bardzo ważne i trudne zadanie, w czasie którego trzeba uwzględnić zarówno jej funkcjonalność, jak też estetykę, która najzwyczajniej w świecie musi cieszyć oko domowników i podobać się gościom. Dlatego nie warto podejmować pochopnych decyzji, ale spokojnie przekonać się do konkretnych rozwiązań, które można wcześniej wypróbować. Dokładnie to samo dotyczy frontów kuchennych, stąd w ofercie firmy FrontSize znalazły się fronty do szafek kuchennych Ikea, których próbki możesz zamówić i przekonać się do rozwiązania optymalnego dla Twojej kuchni, zanim zdecydujesz się na zakup frontów do całego umeblowania.

Czym są wzory frontów kuchennych i dlaczego warto je wypróbować

Fronty do kuchni Ikea to rozwiązanie, na które bardzo często decydują się osoby urządzające swoją kuchnię w wybranej stylistyce i chcące dopasować je do wybranej estetyki. W zależności od tego, czy kuchnia będzie zaaranżowana w sposób minimalistyczny, czy może jednak znajdzie się w niej nieco więcej elementów o zdobniczym charakterze, lepiej wpiszą się w nią fronty meblowe o mniej lub bardziej zdobionym designie. Jak zatem znaleźć optymalne rozwiązanie? Pomóż sobie podjąć decyzję na podstawie próbek frontów.

Wzory frontów kuchennych to próbki frontów, które zawierają ich najważniejszych fragment, tj. ramkę i fragment centralnej powierzchni, które odwzorowują kształt i wzornictwo frontów o pełnych wymiarach.

Dlaczego warto zdecydować się na próbki frontów kuchennych?

Możliwość skorzystania ze wzorów frontów kuchennych daje znacznie lepszą orientację w rzeczywistych cechach produktu niż jego najlepsza prezentacja na stronie internetowej sklepu. Znacznie ułatwia to dokonanie właściwego wyboru i podjęcie ostatecznej decyzji, jakie fronty kuchenne do szafek Ikea okażą się rozwiązaniem najlepszym do kuchni urządzonej w wymarzony sposób.

Czego dowiesz się, dzięki próbkom frontów do szafek kuchennych?

Zamów wzory frontów kuchennych we FrontSize

W ofercie firmy FrontSize dostępne są próbki frontów o wymiarach 20×20 cm, które pozwolą Ci w wygodny sposób zobrazować, jak dany front będzie prezentował się w Twojej kuchni. Próbki pokryte są białym, matowym lakierem.