Kolory frontów kuchennych - próbki

Front Size > Produkty > Kolory frontów kuchennych - próbki

Wyświetlanie 1–12 z 16 wyników

grid style
list style

Chcesz ułatwić sobie aranżację swojej kuchni? Chcesz wiedzieć, jak będą prezentować się fronty szafek na tle koloru ścian oraz innych elementów wyposażenia i wystroju? Zanim podejmiesz ważną decyzję, jaką jest wybór koloru frontów kuchennych, sięgnij po próbki kolorów, które pozwolą Ci dokładnie przekonać się, jak w różnym świetle prezentują się kolory frontów kuchennych. FrontSize umożliwia Ci zakupienie próbek kolorów, dzięki którym w pełni świadomie wybierzesz najlepszy kolor frontów meblowych do Twojej kuchni – każda próbka to płytka o niewielkich wymiarach.

Dlaczego warto zdecydować się na próbki kolorów?

Prezentowane na naszej stronie internetowej kolory frontów kuchennych zostały wygenerowane elektronicznie, dlatego mogą minimalnie różnić się od tych rzeczywistych. Pod uwagę trzeba wziąć też ustawienia kolorów i jasności ekranu Twojego urządzenia – ten sam kolor frontu może prezentować się inaczej na Twoim komputerze i na przykład na smartfonie.

Jeżeli zatem chcesz mieć absolutną pewność tego, jak prezentują się kolory frontów kuchennych lakierowanych FrontSize, zamów kilka wariantów, które bierzesz pod uwagę, a następnie dokładnie zapoznaj się z nimi w naturalnym świetle i wybierz ten, który najlepiej pasuje do aranżacji Twojej nowej kuchni.

Fronty kuchenne – kolory dostępne we FrontSize

Kolorystyka dostępnych w naszej ofercie frontów kuchennych jest bardzo szeroka i gwarantuje dużą dowolność w aranżowaniu kuchni. Z frontami kuchennymi FrontSize możesz urządzić zarówno jasną, jak i ciemną kuchnię w szerokim spektrum stylistycznym – począwszy od minimalistycznych i utrzymywanych w jasnych kolorach stylach skandynawskim i nowoczesnym, a skończywszy na aranżacjach klasycznych, retro, angielskim czy loftowym, w których możesz pozwolić sobie na znacznie szersze spektrum kolorów.

Fronty kuchenne – kolorystyka w wybranych aranżacjach

Kolory frontów kuchennych MDF dostępne we FrontSize to różne odcienie: