INSPIRACJE

Inspiracje kuchnia

Poznaj najciekawsze i najbardziej inspirujące aranżacje kuchni, jakie możesz stworzyć za pomocą frontów kuchennych Front Size. Zobacz, jak prezentują się nasze pomysły oraz realizacje kuchni naszych zadowolonych Klientów. Jeśli nie wiesz, jak stylowa, przestronna i funkcjonalna może być Twoja nowa kuchnia, jesteś w miejscu, w którym przekonasz się o tym, jak znakomicie wyglądają urządzone z naszymi frontami kuchnie – aranżacje, które możesz zobaczyć, to rzeczywiste kuchnie, w których na co dzień nasi klienci gotują, jedzą i przechowują wszystkie kuchenne sprzęty.

Front kuchenny
Detal kuchenny
Front Hopen (close up)

Kuchnia – inspiracje dla każdego

Kuchnia to serce domu. To właśnie w tym pomieszczeniu zawsze jest największy domowy gwar, tutaj odbywają się rozmowy domowników oraz rozmowy z sąsiadami i innymi gośćmi, tutaj przygotowuje się posiłki. Dlatego kuchnia musi mieć swój niepowtarzalny klimat, który dodatkowo będzie szedł w parze z urokiem tego pomieszczenia oraz jego przestronnością i funkcjonalnością.

Niemal nieograniczone możliwości doboru rozmiaru, kolorów i wzornictwa naszych frontów, a także uchwytów i innych dodatków, pozwalają stworzyć rozwiązania idealnie wpisujące się w każdą kuchnię, niezależnie od jej wielkości i stylu aranżacji.

Inspiracje na kuchnie małe i duże

Nie ma znaczenie to, czy dysponujesz dużą i przestronną kuchnią, czy Twoje mieszkanie w bloku wyposażone jest w niewielką, kilkumetrową kuchnię. Z każdego pomieszczenia można wyciągnąć maksimum przestronności, ergonomii i funkcjonalności. Na naszej stronie znajdziesz inspiracje kuchni o różnych rozmiarach – dzięki naszym frontom kuchennym każda z nich spełnia najśmielsze oczekiwania ich właścicieli. Szeroki wybór wymiarów frontów pozwalają dostosować do mebli o różnej wielkości, wykorzystywanych zarówno w przestronnych, jak i ciaśniejszych kuchniach. Jeśli nie masz pomysłu na to, jak zaaranżować małą kuchnię w bloku lub jak zagospodarować przestrzeń w dużej kuchni, zainspiruj się aranżacjami naszych Klientów.

Front kuchenny biały

Inspiracje – nowoczesne kuchnie

Na naszej stronie znajdziesz ciekawe nowoczesne aranżacje kuchni, w których dominują jasne barwy i minimalistyczne zdobienia. Aranżacje kuchni nowoczesnej, które prezentujemy, to zarówno nasze autorskie pomysły, jak i rzeczywiste realizacje kuchni Klientów firmy Front Size, postawili na nasze fronty i znaleźli w nich rozwiązanie idealne do swojego kuchennego wnętrza.

Kuchnia od frontu

Kuchnia – aranżacje klasyczne

Marzy Ci się kuchnia z mieniąca się bogatszą paletą barw i zawierająca większą ilość zdobień? Zobacz, w jaki sposób nasi Klienci wykorzystali w aranżacjach swoich kuchni nasze kolorowe i zdobione fronty kuchenne. Klasyczne kuchnie wciąż cieszą się popularnością, choćby ze względu na to, że są niezwykle przytulne i klimatyczne, a wiele stylów mieszczących się w kanonach klasyki, to rozwiązania ponadczasowe i wiecznie modne.

Dwukolorowe meble kuchenne – inspiracje

Lubisz odważne i nietypowe aranżacje kuchni? Zobacz, w jaki sposób możesz wykorzystać fronty w różnych kolorach do stworzenia absolutnie oryginalnej i niepowtarzalnej kuchni. Jeśli nie wierzysz, że może to wyglądać gustownie i z klasą, zobacz realizacje przedstawiające dwukolorowe meble kuchenne – inspiracje na pewno przekonają się do Twoich nieszablonowych wizji.

Front Hopen (close up)

Dekoracje w kuchni – inspiracje

Diabeł tkwi w szczegółach, dlatego swoje meble kuchenne możesz wykończyć za pomocą uchwytów i dodatków. Masz problem z wyborem? Nie wiesz, czy lepiej sprawdzą się proste i geometryczne czy też bardziej ozdobne uchwyty do mebli. Zobacz inspiracje kuchni nadesłane przez naszych Klientów i przekonaj się, jakie rozwiązania okażą się odpowiednie dla Twojego wnętrza.

Kuchnia Hama Premium White

Kuchnie IKEA – inspiracje

Wiele osób ceni sobie meble kuchenne IKEA za ich liczne zalety. Pozostaje jeszcze zadbać o wygląd kuchni, a ten najbardziej zależy właśnie od frontów. Zobacz, w jaki sposób nasi Klienci odmienili dzięki naszym frontom skrzynie i okucia mebli kuchennych IKEA.